Uznesenie výboru NMHL

Vážení hokejoví kapitáni tímov NMHL. Po rozsiahlej diskusii sa nám spoločnými silami podarilo uzniesť v stanovenom termíne na nasledovnom závere:

NMHL bude v sezóne 2013/2014 hrať 10 amatérskych hokejových tímov : Bzince pod Javorinou, Bošáca, Čachtice, Elimer, Horná Streda, Migs, Emerson-Manz, Rudník, Záhumenice a Nitrianska Blatnica. Na poslednom sedení výboru NMHL a kapitánov družstiev sme prelúskali všetky súpisky a po rozsiahlych telefonických debatách a mailových korenšpondenciách sa nám podarilo dospieť k dohode, z ktorej vyplynuli definitívne, kompletné a konečné súpisky hráčov pre nasledujúcu sezónu. Na žiadnej súpiske nefiguruje hráč, ktorý by bol registrovaný v SZĽH, ale ani v AHL.

NMHL začína 5.9.2013 úvodným zápasom tohtoročnej sezóny v pravidelný štvrtkový termín o 18,30 hod medzi Bzincami pod Javorinou a HC Čachtice. Ďalšie zápasy sa budú odohrávať v dvoch piatkových termínoch, prvý vždy o 18,45 hod, druhý o 20,00 hod a v nedeľu o 10,00 hod. Všetky tieto termíny sú objednané na Zimnom štadióne v Novom Meste nad Váhom a schválené Technickými službami NMn/V.  Okrem toho bude jeden termín ľadu objednaný vo štvrtok v Piešťanoch. Presný rozpis zápasov a definitívna podoba stanov NMHL bude všetkým kapitánom a ich asistentom zaslaný mailom a zároveň bude všetko zverejnené na web stránke www.NMHL.sk.

Poprosil by som do konca mesiaca (do 31.7.2013) odovzdať tajomníkovi výboru NMHL p. Kaššovicovi dohodnutú finančnú zábezpeku vo výške 70 € za každý tím a tak budeme môcť úspešne zahájiť prvý ročník súťažnej sezóny. Takisto do tohto termínu pošlite mailom prekonzultované a prekontrolované súpisky hráčov za váš tím pre sezónu 2013/2014 na mail branislav.domin(zavináč)gmail.com a zároveň na vybor@nmhl.sk.

Pri tejto príležitosti by som v mene výboru NMHL pre rok 2013/2014 chcel poďakovať lídrom všetkých tímov za konštruktívny a korektný prístup ako pri tvorbe stanov NMHL, ako aj pri konečnom rozuzlení podmienok súťaže. Prajem všetkým úspešný štart do novej hokejovej sezóny, veľa zdaru a pevné zdravie.

 

 

výbor NMHL

Ing. Pavol Podhradský

Branislav Domin

Ján Kaššovic

One comment

Join the Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.