5 comments

  1. Výsledky sú nahodené hneď, problém je v nahodení všetkých štatistík, keďže je to časovo náročné a my všetci chodíme do práce, máme rodiny a robíme to len vo voľnom čase.

 1. ok v pohode ja len tak lebo raz to sem napisete hned po kole a inokedy az o dva tyzdne….tak tu stranku skuste niekomu zverit kto bude mat na to viac casu….

 2. Akoze k tym vysledkom sa radsej ani nebudeme vyjadrovat….viem o vela hracoch co su nespokojny s uverejnovanim vlastne neuverejnovanim podrobnych vysledkov…..takze vybor NMHL…budte taky dobry a uz to sem piste normalne!!!tak ako bolo v minulosti…DAKUJEME—-hraci NMHL

  1. Ďakujeme za podnetný príspevok. Zamyslel som sa nad sebou, a zistil som, že v momentálnej situácii má prednosť práca a rodina. Nie si jediný, ktorý písal, že štatistiky chce okamžite. Nikto sa však nespýtal, či náhodou nepotrebujeme pomôcť. A nikto z nich sa vlastne ani nepodpísal.

   Takže: štatistiky, ktoré nie sú podstatné pre vývoj ligy, doplním v rámci mojich časových možností. Pokiaľ je niekto ochotný sa tým zaoberať, rád mu túto možnosť poskytnem, aby boli aj najväčší detailisti spokojní.

   Braňo Domin

Join the Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.