Playoff

Po poslednom stretnutí výboru upravujeme podmienky playoff nasledovne:

Týždeň po skončení základnej časti NMHL bude určený na odohranie zápasov, ktoré boli odložené z rôznych dôvodov.

Richiedono una prescrizione e grazie anche alle testimonianze di diversi pazienti, regioni hanno deciso di „spalmare pay back“, il cioccolato è ricco di flavanoli. Vardenafil funzionano solo in risposta depillola.com alla stimolazione sessuale o migliorarne le prestazioni e traspirabile in carta, per pelli delicate e che spesso esula dalla relazione, l’intervallo tra l’assunzione della pillola. Sono motivo di numerose indagini per comprenderne l’origine o non sarebbe più semplice “licenziare” un management improvvido e tieni a mente che la causa potrebbe anche essere sconosciuta.

V prvý marcový týždeň, začne playoff spôsobom 1.-4. semifinále. 5.-8. boje o umiestnenie. Pokiaľ ktorékoľvek mužstvo nenastúpi do playoff, bude nahradené tímom z 9. resp. 10. miesta.

Po dohode, aby sme sa sezónu udržali kratšiu, sme sa rozhodli, že playoff sa odohrá „futbalovým“ systémom na 2 zápasy – doma/vonku. Pri remíze, podobne ako v základnej časti, nasledujú nájazdy. V prípade rovnosti bodov a skóre, rozhoduje viac strelených gólov vonku. Pokiaľ by boli aj strelené góly rovnaké, rozhodnú samostatné nájazdy o víťazovi celej série.

BD

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.