Slávnostné ukončenie 11. ročníka NMHL

15. marec bol dňom, kedy Nové Mesto nad Váhom žilo hokejom.

Brány 11. ročníka Novomestskej hokejovej ligy NMHL sa zatvorili, a je na čase poďakovať všetkým tým, ktorí boli súčasťou tejto krásnej udalosti. 🏒🥅

Vedenie NMHL pozvalo na ukončenie 11.ročníkaFrantišek Mašlonka – primátor , ktorý svojim príhovorom povzbudil našich chlapcov, ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Na úvod sa patrí v prvom rade poďakovať všetkým tým, ktorí priložili ruku k dielu, v prvom rade patrí poďakovanie vedeniu NMHL, ktoré sa počas celého roka stará o chod ligy a včerajšie pompézne ukončenie bola už len čerešnička na torte 😉🍰

Ďakujeme aj tímu ľudí, ktorý už priamo pracujú počas zápasov, veľká vďaka patrí pánom v pruhovanom – rozhodcom, ktorí robia poriadok na ľade, aj keď v mnohých prípadoch si vypočujú rôzne veci, ale stavajú sa k tomu maximálne profesionálne a my ďakujeme za to, že sú s nami.

Ďakujeme Milanovi Hargašovi, ktorý má na starosti časomieru, zapisovanie počas zápasov.

Ďakujeme ľuďom zo zdravotnej služby, ktorí neraz riešili úrazy počas zápasov.

Patrí sa poďakovať aj ľadárom, ktorý nám pripravujú ľadovú plochu, Technické služby mesta NMnVMnV, ktoré nám vždy vyjdú v ústrety s termínmi, vedeniu NMnV.

Ďakujeme aj médiám.ako Televízia PohodaodaKopaničiarske novinyiny za propagovanie našej ligy a robenie dobrého mena.

Poďakovanie patrí aj samotným kapitánom, ktorí musia vyskladať tímy na každý jeden zápas a neraz im stekajú kropaje potu po čele, keď majú chorých hráčov.

Poďakovanie patrí aj samotným hráčom, ktorí musia obetovať svoj voľný čas, peniaze, zdravie aj na úkor svojej rodiny, pretože bez nich by vôbec liga nefungovala.

Na záver ďakujeme aj partnerkám, manželkám či priateľkám našich hokejistov, ktoré tolerujú našim hokejistom ich odchody z tepla domova, aby sa išli naháňať za pukom, sme si toho vedomí, vážime si to a veríme že si to prečítate 🥰

Vôbec, po prvý krát v histórii ligy NMHL sme odovzdali pohár vlastnej výroby, ktorý nesie kontúry slávneho pohára z NHL.

Po včerajšom ukončení sme presvedčení, že tento počin našu ligu posunul opäť niekam ďalej, bolo to vidno aj na počte fanúšikov, ktorí sa prišli pozrieť na zápasy, veríme že tento trend bude pokračovať, pritiahneme ich viac, nakoľko naše zápasy sú nielen zadarmo, ale amatérske, kde každý jeden z nás vnáša do zápasu to svoje srdiečko ❤️

Odozvy zo včerajšieho dňa sú len pozitívne a viac ako príjemné,

Gratulujeme vítazovi, tímom, a hráčom ktorý boli ocenený za umiestnenie. 🤝

Ďakujeme všetkým veľmi pekne za účasť a tešíme na na novú sezónu 2024/2025.

Fotograf: Maťo Kovanič

1. MIESTO – HC ZÁHUMENICE 🥇🏆

2. MIESTO – HC SHARKS🥈

3. MIESTO – AHK MORAVANY NAD VÁHOM🥉

Najužitočnejší brankár – Miroslav Juran 🥅

Najlepší hráč – Lukáš Kirka🏒

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.