Ukončenie sezóny 2022/2023

Milí naši fanúšikovia, spoluhráči, kapitáni, kamaráti,

ani sme sa nenazdali, mesiace ubehli ako voda a máme tu koniec hokejovej sezóny 2022/2023. Rok to bol pomerne náročný, ale pre nás špecifický, nakoľko sa nám 2 sezóny po sebe nepodarilo odohrať celé, z dôvodu pandémie Kovidu a tak sme po cca 5-6 zápasov boli nútení rozlúčiť sa so sezónami.

Trošku sme sa obávali, ako to bude, súťaž opustili 2 tímy a tak sa sezona 2022/2023 začala s 8 hokejovými tímami.

Musím povedať v mene výboru, že tá chuť po hokeji bola naozaj veľká a sme zato radi, že to bola sezóna kvalitná, plná zvratov, na pozíciách, ale zároveň musím aj pochváliť, hráčov, nakoľko túto sezónu bolo minimum riešení na disciplinárnej komisii.

Bohužiaľ rady výboru ligy NMHL opúšťa náš dlhoročný člen disciplinárnej komisie a výboru, dobrý kamarát a hokejista Janko Bórik. Aj touto cestou mu v mene celej ligy NMHL prajem všetko len to najlepšie, aby ho na jeho novej ceste sprevádzalo len zdravie a úspechy.

Počas vyhodnotenia umiestnenia tímov sme sa aj s Jankom rozlúčili, všetky tímy sa poskladali na historicky prvý ligový dres NMHL, na ktorom sú všetky logá klubov, ktoré túto sezónu pôsobia v lige, zároveň s podpismi kapitánov. Samozrejmosťou je Jankove číslo a meno dresu. Veríme, že ti tento darček pripomenie tie krásne, niekedy aj ťažké časy v lige NMHL 😉💪🏒 Na záver ti ĎAKUJEME za všetko čo si pre nás, pre ligu, pre hráčov spravil 💙

Ako nový člen výboru bol vymenovaný Martin Oravec, ktorému vyslovujeme a prajeme len správne rozhodnutia, pochopenie a veľa síl, bude ich potrebovať 😉

1. miesto – HC SHARKS

2. miesto – AHK MORAVANY NAD VÁHOM

3. miesto – HC ZÁHUMENICE

Najlepší hráč sezóny 2022/2023 – Roman Koťan (HC SHARKS)

Najužitočnejší brankár 2022/2023 – Branislav Klein (HK ČISTÁ CHUŤ)

V mene celej ligy NMHL ďakujem každému jednému ktorý prispel k fungovaniu našej ligy, či už samotným hráčom, kapitánom, rozhodcom, časomiere, zdravotnej službe, fotografovi, výboru NMHL a v nepolednom rade TSM Nové Mesto nad Váhom, za ústretovosť, poskytnutie priestorov, časov pre potreby ligy NMHL.

Prajem všetkým príjemné strávené leto, regeneráciu a vidíme sa v novej sezóne 2023/2024.

za výbor NMHL Jozef Dedík

Fotograf: Maťo Kovanič

Kopaničiarske noviny

12 comments

Join the Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.