Otvorenie sezóny 2022/2023

29.9. 2022 bol pre našu ligu dňom, kedy sme úspešne otvorili 10-ty ročník Novomestskej hokejovej ligy. Je to pre nás milník v tom zmysle, že to čo robíme, nerobíme len pre seba ale hlavne pre dalších cca 200 ľudí v našej lige a pevne veríme že to má zmysel. Vraví sa, že práca s ľuďmi je najťažšia, ale pokiaľ sa spojí so záľubou a s tými správnymi ľuďmi tak ide predsa len ľahšie.

Prešli sme si aj tažkým obdobím korony, keď sme kvôli opatreniam pandémie nedohrali 2 ročníky a to poznačilo niektoré tímy, ktoré bohužiaľ už v našej lige nepôsobia.

Na otvorenie sme pozvali aj bývalé vedenie ligy NMHL, ktorím sme odovzdali spomienkové darčeky,

Osobná vďaka patrí Braňovi Dominovi, Paľkovi Podhradskému a Jankovi Kaššovicovi za ich prácu, ktorú počas 6tich rokov vykonávali pre ligu, boli hlavnými tvorcami za čo im ĎAKUJEME.

Posledné 4 roky ligu vedú členovia výboru v zložení Ján Bórik, Ladislav Kuba a Jozef Dedík. Počas otváracieho ceremoniálu, naša vďaka smerovala aj pánom z časomiery a to konkrétne p. Hargašovi a p. Kukučovi za profesionálny prístup a prácu, ktorú vykonávajú pre našu ligu. Súčasťou našej ligy je aj tím rozhodcov, ktorý má na starosti Domino Lessay, za čo mu veľmi pekne ďakujeme. Aby sme nezabudli aj na zdravie našich hokejistov, o zdravie sa stará zdravotná služba, ktorej taktiež touto cestou ďakujeme.

Na otvorenie sezóny 2022/2023 sme si pozvali miestnu TV POHODA na zdokumentovanie tejto udalosti a zároveň aj riaditeľa TSM NMnV p. Kyselého, ktorý slávnostným buly otvoril nový ročník ligy NMHL. Za celú ligu ďakujeme za spoluprácu Technickým službám Nového Mesta nad Váhom, pevne veríme, že naša vzájomná spolupráca bude len a len napredovať tými správnymi krokmi. 

Nižšie prikladáme zopár foto z otváračky a týmto pozývame všetkých fanúšikov hokeja na druhé kolo zápasov, ktoré sa uskutoční 6.10.2022 od 19:00.

Výbor NMHL