Začiatok sezóny 2022-2023

Milí priatelia a fanúšikovia hokeja,

ani sme sa nenazdali a už máme za dverami štart novej sezóny 2022-2023. Pre nás hráčov a vedenie je tento rok výnimočný a to tým, že pôvodný základný kameň ligy sa položil v roku 2012.

10. Výročie ligy je pre nás veľkým zadosťučinením, že sme vydržali i napriek pandémii, ktorá nám neumožnila dva ročníky odohrať v plnej sile. Veríme že jubilejný desiaty ročník, bude pre všetkých plnohodnotnou sezónou so všetkým čo k tomu patrí 😉

Od založenia ligy NMHL sa vymenilo vedenie i niekoľko tímov, zároveň by sme chceli touto cestou poďakovať našim predchodcom (bývalemu vedeniu), že vytvorili prostredie pre vznik ligy NMHL.

V neposlednom rade ďakujeme aj správcovi zimného štadióna TSM NMNV za ústretovosť a pomoc, či už pri organizovaní charitatívnych turnajov, ligových zápasov a mnoho iného.

Na záver ďakujeme všetkým hráčom, rozhodcom, časomiere, zdravotnej službe za doterajšiu spoluprácu.

Týmto Vás srdečne pozývame všetkých fanúšikov hokeja, na otvorenie novej sezóny 2022-2023. Tešíme sa na Vás a prajeme príjemný hokejový zážitok.

S pozdravom

Výbor NMHL

2 comments

Join the Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.